WhatsApp

WhatsApp takip programı ile başkasının WhatsApp’ına girmek, WhatsApp başkasının mesajlarını okuma imkanı elde edilir. Peki, bu nasıl yapılmaktadır? Göz atalım.

WhatsApp

WhatsApp takip programı, WhatsApp takip etme amacıyla geliştirilmiş programdır. WhatsApp takip etme programı en az WhatsApp’ın kendisi kadar popüler bir program haline gelmektedir. İletişim dünyasına getirdiği kolaylıklar, sunduğu özellikler ve ücretsiz olması WhatsApp’ı yaygın hale getirmiştir. Neredeyse WhatsApp’tan mesaj, fotoğraf, sesli mesaj, video ya da konum paylaşmayan yok gibidir. Bu kadar çok paylaşım yapılması bazen WhatsApp’ta olup bitenin takip edilmesi zorunluluğunu ortaya çıkarmaktadır. Çocuğunuzun ya da bir yakınınızın WhatsApp’ta güvenli bir şekilde diğer insanlarla iletişim halinde olduğunu bilme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu durumda WhatsApp takip programı ücretsiz ya da ücretli sunulanlardan biri ihtiyacınızı karşılayabilir. Bu tür programlar nedir, nasıl çalışırlar, hangi sürümleri tercih edilmeli gibi pek çok soru gündeme gelmektedir. Bu tür sorularınıza ve daha fazlasına yazının devamında cevap bulabilirsiniz.

ŞİMDİ SATIN ALIN

WhatsApp Takip Programı İle Başkasının Mesajlarına Ulaşın

WhatsApp takip programı temelde bir tür WhatsApp gizli takip programı ya da WhatsApp casus programı gibidir. Bu tür programlar sayesinde başkasının WhatsApp konuşmaları görme iPhone ve Android telefonlar için mümkün hale gelmektedir. Takip etmek istediğiniz telefondaki tüm WhatsApp mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz telefonun internete bağlanması yeterlidir. İnternetin bize sunduğu kolaylıklılardan bir tanesi de budur. Hedef telefon WhatsApp’ta ne mesajlaşıyorsa, siz de bu mesajlara erişebilirsiniz. Çocuğunuzun, yakınınızın ya da arkadaşınızın güvende olduğunu öğrenebilirsiniz. Çalışanlarınızı daha rahat takip edebilirsiniz.

WhatsApp takip programı demo mSpy

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Uygulaması Nasıl Çalışır?

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma hedef telefona göre değişmektedir. Bu yüzden, iPhone WhatsApp takip ile Android WhatsApp takip birbirinden farklı şekilde yapılmaktadır. İki telefon sisteminin farklı yapısı, takip programının yapısını da etkilemektedir. Bu yüzden güvenilir bir programı ve programın uygun sürümünü seçmek önemlidir. Bu konuda hem kurulumunun kolay olması hem de teknik desteğe sahip olmasıyla mSpy diğer programlara göre öne çıkmaktadır. Kurulumdan sonra takip edilen bilgiler sunucuya aktarılır. Sunucuya size özel kullanıcı adı ve şifreyle bağlanarak takip edebilirsiniz. WhatsApp online takip iPhone ya da Android olmasına göre farklı olduğunu belirtmiştik. Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma esnasında göz önünde bulundurmamız gereken bazı hususlar vardır.

  • Takip Edilecek Telefon Bir İphone İse:

WhatsApp takip iPhone telefonlarda iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Jailbreak işlemine göre farklılık arz etmektedir. Jailbreak işleminin nasıl yapılacağı konusunda teknik destek alabilirsiniz. Jailbreak işlemi telefonun tüm yönetici haklarını elde etmenizi sağlar. Bu teknik konuyla uğraşmadan da yapabilirsiniz. Her iki şekilde nasıl yapıldığına bakalım.

  • Jailbreak Yapılmış:

Hedef telefonda iPhone takip programı Jailbreak işlemi yapıldıktan sonra kurulacak ise iOS 6 – 8.4; 9 – 9.1 olmalıdır. Hedef telefona fiziksel erişiminiz olmalıdır. Telefonun tüm yönetici haklarına sahip olursunuz. Telefonda gerçekleşen mesajlaşmalar internet aracılığıyla sunucuya aktarılır ve siz sunucuya bağlanarak mesajları rahatlıkla okuyabilirsiniz.

  • Jailbreak Yapılmamış:

Jailbreak yapılmamış bir iPhone için WhatsApp takip birkaç adımla mümkün. İOS 6 ve üzeri telefonlarda iCloud uygulaması ile takip yapılabilmektedir. Hedef telefonun iCloud yedeklemesinin aktif olması gerekmektedir. Ayrıca iCloud işlemlerini rahatça takip edebilmeniz için iCloud kullanıcı şifresini bilmeniz gerekmektedir.

  • Takip Edilecek Telefon Bir Android İse:

Android telefon takip telefonun yönetici haklarını elinizde bulundurmanıza bağlıdır. Mevcut telefonunuz sınırlı yönetici haklarına sahip şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede sistemin daha kararlı çalışması hedeflenmiştir. Bazı uygulamaları kaldıramaz ya da değiştiremezsiniz.

  • Root Yapılmış:

Eğer telefona root işlemi yapılmış ise telefonun tüm yönetici haklarına sahip olursunuz. Bu sayede telefon takip programının kurabilir ve telefondaki tüm WhatsApp yazışmalarını takip edebilirsiniz.

WhatsApp Casusu Yazışma Geçmişini Kaydediyor

WhatsApp casusu sizin özel casusunuzdur. WhatsApp yedekleri silinse dahi yazışma geçmişine erişim elde edersiniz. Android ve iPhone casus yazılım size hem mevcut hem de geçmiş WhatsApp paylaşımlarını görmenizi sağlar. Bütçenize uygun bir program ararken hemen casus programı indir linkine tıklarken güvenilir ve alanında uzman bir ekibin hazırladığı programı seçmenizi tavsiye ederiz. Bu alanda mSpy tercih edilebilecek programlar arasında önde gelmektedir.