Telefon Takip Programı

Telefon takip programı, başka bir telefona gelen SMS ve çağrıları takip etmek için kullanılan programdır. Telefon takibi nasıl yapılır? Merak edilenler burada.

Telefon Takip Programı

Telefon takip programı son zamanlarda gündemde olan, başkasının telefonunu izlemek, başka bir telefonun mesajlarını okumak ya da başkasının telefonuna sızma amacıyla yazılım dünyasında yer alan programlardandır. Gelişen teknolojiyle birlikte yeni güvenlik sorunları da ortaya çıkmakla birlikte yine bu sorunlara çözüm teknoloji sayesinde daha kolay hale gelmektedir. Çocuğunun nerede olduğu hakkında kaygılanan ebeveynlere çözüm yine vazgeçemediğimiz akıllı telefonlar sayesinde gelmektedir. Hayatın bir parçası haline gelen ve gençlerin ellerinden bırakmadıkları akıllı telefonlar ve internet gençlerin takibini kolaylaştırmaktadır. “Neredesin?” ya da “Bu kadar çok kimle görüşüyorsun?” diye sıklıkla sorulan hatta aile içi sorun hale gelen bu sorulara cevap telefon takip programları tarafından cevap verilebilmekte ve pek çok kaygı sona ermektedir.

ŞİMDİ SATIN ALIN

Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Telefon takip programı bir çeşit telefon izleme programı olarak da adlandırabileceğimiz bu programlar, takip edilmek istenen telefondaki hareketleri takip eden ve istediğiniz bilgileri size aktaran programlardır. Takip etmek istediğiniz telefon, hedef telefon olarak adlandırılır. Bu hedef telefona fiziksel erişiminiz olmalıdır. Uzaktan telefon takibi yapmak tam olarak mümkün değildir. Android telefonlardan farklı olarak iCloud uygulaması bulunan iPhone telefonlarda uzaktan telefon takip mümkün olabilmekte ancak hedef telefonda iCloud yedekleme özelliğinin açık ve kullanıcı şifresinin girilmesi gerekiyor. Eğer hedef iPhone telefonun yedekleme özelliği açık değil ve ya şifresini bilmiyorsanız telefona fiziksel erişiminizin olması gerekir. Program hedef telefona kurulduktan sonra casus telefon gibi çalışan bir cihaza sahip olmuş olursunuz.

Telefon Takip Programı Hangi Bilgileri Sunar?

Telefon takip programı telefon arama kaydetme gibi pek çok özellik sunar. Hedef telefona takip etme programı kurduktan sonra hedef telefondaki çağrı ve SMS’leri rahatlıkla takip edebilirsiniz. Telefonun rehberine ulaşıp rehberdeki kişileri görebilirsiniz. Telefonun tarayıcısından gezilen web sitelerini takip edebilirsiniz. Telefonda bulunan sosyal ağ ve iletişim uygulamalarına ait paylaşımları takip edebilirsiniz. Bir nevi WhatsApp takip programı da yüklemiş olursunuz ve bu uygulamaya ait tüm yazışmaları kontrol edebilirsiniz. Keylogger özelliği sayesinde tuş takımındaki tüm hareketleri takip edebilirsiniz. E-postaları dahi görüntüleyebilirsiniz. Alınan ve gönderilen resimler ve videolar elinizin altında olur. Konum takip özelliği ile telefonun nerede olduğunu dahi belirleyebilirsiniz. Arama kaydı ve bu kayıtların süre ve zamanları tutulduğu için kiminle ne kadar görüşülmüş öğrenebilirsiniz. Hedef telefon çocuğunuza ya da çalışanınıza ait ise pek çok sorunuzun cevabını kendilerine sormadan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Temel özelliklerinin yanı sıra tercihinize göre pek çok yeni bilgileri de bu programlar sayesinde takip edebilirsiniz.

Telefondan Takip Yapanlar Ne Yapmalı?

Telefondan takip yapanlar hedef telefonun işletim sistemi ve sürümü hakkında bilgi sahibi olmalıdırlar. Android telefon takip için telefonunuza root işlemi yapmanız gerekiyor. Her ne kadar ürünün garantisi konusu tereddüt edilen bir konu olsa dahi bu işlemin geri alınması mümkündür. Ancak telefona tam olarak hakim olunabilmesi için bu işlem gereklidir. Ancak iPhone takip programı jailbreak işlemi yapılarak ya da yapılmadan da çalışabilmektedir. Tavsiye edilen ise jailbreak işleminin yapılmış olmasıdır ve bu sayede daha fazla takip imkanının önünün açılmasıdır. Telefonunuz için hangisi en uygun ya da yönetici haklarına sahip olmak için yapılacak olan root veya jailbreak işlemi hakkında daha detaylı destek almak için tercihinizi bu tür destek sunan firmalardan yapmanız yerinde olacaktır.

Başka Telefonu Takip Etme Yazılımını Deneyin

Başka telefonu takip etme konusunda uzman olan mSpy tercih edilebilecek programların başında gelir. Yukarıda sayılanları ve daha fazlasını deneyimlemek için programın web sitesini ziyaret edin. “Cep telefonu takip etme programı indir bedava dene” sloganıyla hareket eden pek çok firma mSpy’ın sağladığı teknik destekten yoksundur. Telefon takip programı bedava indirip deneyebileceğiniz indirme sayfası mSpy’ın web sitesinde de bulunmaktadır. Hatta programın nasıl çalıştığını, işlevlerini ve kullanıcı panelinin arayüzünü merak edenler için bir demo uygulaması mevcuttur. Programdan memnun kaldığınız takdir de size uygun programa makul fiyatlarla sahip olabilirsiniz.