En İyi 3 iPhone Casus Uygulaması 2020

casus telefon dinleme
Ebeveyn Takip Programı İle Konuşmaları Dinleyebiliyor Muyuz? 2020
November 29, 2019
Takip Edilen Telefonun Galerisine Girip Resim Silebiliyor muyuz? 2020
December 14, 2019
iPhone takip programı

Çağrılar, SMS, anlık mesajlaşmalarla ilgili olarak, tüm bunlardan haberdar olmak için yalnızca bir tanesini iPhone’larına bir iPhone takip programı olarak yüklemeniz yeterli olacak.

Aşağıda belirtilen takip uygulamaları gizlidir ve hedefin cep telefonuna hızlı bir şekilde yüklenir. Casus uygulamalar hakkında daha iyi bilgi sahibi olmanız için makaleyi üç bölüme ayırdık.

Bu en iyi telefon takip programı ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için aşağıya doğru okumaya devam edin ve ardından izleme gereksinimlerinize ve ekonomik bütçenize göre en uygun olanı seçin.

Jailbreak olmadan En İyi 3 iPhone Takip Programı

Not: Jailbreak, Apple ürünlerinde gerçekleştirilen basit bir işlemdir. Bu işlemin gerçekleştirilmesi, iPhone, iPad veya iPod’u, üretici tarafından yüklenmiş tüm kontrol ve sınırlamalardan kurtarır, iPhone yazılım yükleme sınırsız hale getirilir.

APP 1: mSpy (Önerilen) iphone takip programı mspy

mSpy, ergenlere sahip ebeveynlerin, çocuklarının akıllı telefonlarını kullanarak yaptıkları etkinlikler ve sosyal çevresi ile ilgili her türlü bilgiyi öğrenmelerine yardımcı olan kusursuz bir ebeveyn denetimi yazılımıdır. Sadece bu değil aynı zamanda, şüphelenilen herhangi bir çalışan tarafından kötüye kullanılacak kritik verilerin ve bilgilerin gizliliğini sağlamlaştırma ile ilgili endişelenen tüm işverenlere tek elden çözüm sunan en iyi takip programıdır.

Jailbreaksiz mSpy Apple ürünleri [iPhone, iPad, iPod] için, hedef kullanıcılara karşı gerekli mobil bilgileri toplamak için mükemmel bir hızlı çözümdür. Tam olarak Apple kimliğini bildiğinizde, metin mesajları, iMessages, WhatsApp, arama kayıtları, kişiler, web tarayıcı geçmişi, olaylar, notlar ve kişiler hakkında bilgi edinebileceksiniz. Bu sürüm için özellikler sınırlı olsa da hedef kullanıcı hakkındaki ayrıntıları bilmek için yeterince faydalıdır.

Fiyat: Farklı abonelik paketleri ve geçerlilik süresiyle birleştirilen çeşitli paketlere sahiptir. 29,99 dolardan başlar ve 199,99 dolara kadar yükselir.

Artıları: Jailbreak ile veya jailbreak işlemi olmadan çalışabilen iPhone takip programı sapasağlam bir izleme uygulamasıdır. Mükemmel casusluk özellikleri içeren ucuz ve kullanıcı dostu bir uygulama. mSpy iPhone takip programı ücretsiz sınırlı bir süre denenebilir.

Eksileri: Özellikler, jailbreaksiz iPhone takip etme programı için daha az olsa da sağlanan özellikler hedefin çevrimiçi aktiviteleri hakkında bilgi sahibi olmak adına yeterlidir.

SATIN ALIN

Uygulama 2: Mobile Spy iphone takip programı mobile spy

Mobile Spy, çocuklarınızın, eşinizin ve çalışanlarınızın küçük ayrıntılarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olan çeşitli dinamik özelliklere sahip diğer bir iPhone casus yazılım. Her bireyin ihtiyaç duyabileceği izleme gereksinimlerini kapsamlı bir şekilde karşılar. Arama kayıtlarının, kısa mesajların, resimlerin, GPS konumların, izlenmesini sağlar. Anlık sohbet uygulamalarından WhatsApp sohbet yedekleri de görülebilir.

Telefon takip programı iPhone cihazlarda bunların dışında, taranan internet geçmişini, takvim etkinliklerini, kayıtlı kişileri ve bunlarla bağlantılı bilgileri, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kolayca görüntülemenizi sağlar. Ayrıca daha iyi izleme deneyimi için müşterilerine ücretsiz güncellemeler sağlar. Yukarıda belirtilen tüm verilere erişmek için hedef kullanıcının Apple kimlik bilgilerini almanız ve ardından tüm izleme raporlarının casus hesabınıza gelmesi için gerekli alana bilgileri girmeniz gerekir.

Fiyat: Yazılım, Basic ve Premium olan iki sürüme ayrılmıştır. Ayrıca iki sürüm de üç abonelik paketi ile Üç Aylık, Altı Aylık ve Yıllık olarak kategorilere ayrılmıştır. Fiyatı 49,97 dolardan başlıyor ve 139,97 dolara kadar çıkıyor.

Artıları: Tüm önde gelen akıllı telefon markaları için uygun ve sıkıntısız çalışan bir uygulamadır. Sağlanan özellikler oldukça verimlidir.

Eksileri: Pili kısa sürede tüketiyor ancak geliştiriciler yapısal olarak üzerinde çalışıyorlar.

SATIN ALIN

APP 3: SpyBubble iphone takip programı spybubble

SpyBubble, hedef kullanıcının akıllı telefonunun tüm verilerini izleme ve daha sonra onaylı çevrimiçi web hesabınıza yükleme yeteneğine sahip kapsamlı bir izleme yazılımıdır. Göze çarpan yönleri, iPhone arama kaydetme sayesinde mikrofonu başlatarak çevreyi dinleme ile birlikte çağrı konuşmalarını kaydedebilen uzaktan kontrol özellikleridir. Konumları GPS aracılığıyla ve önemli ölçüde Wi-Fi ağları üzerinden keşfetmesi, izlenen kişinin doğru konumunu bulmanıza yardımcı olur.

Jailbreaksiz SpyBubble uygulaması ise Apple kullanıcı hesabının adı ve şifresi gibi Apple ID bilgilerini kullanarak iPhone takip etme kolaylıkla yapılabilir ve aşağıdaki ayrıntılarını kontrol etmenizi sağlar. SMS Geçmişi, Arama Geçmişi, Web Geçmişi, WhatsApp Sohbetleri, Kişiler ve Resimler tüm bunları birkaç dakika içinde size bildirilebilir.

Fiyat: Müşterilerine çoklu abonelik paketleri ve geçerlilik süresi seçeneği sunar. Fiyat 49,95 dolardan başlıyor ve 179,99 dolara çıkıyor.

Artıları: Birden çok popüler işletim sistemi ile uyumludur. Büyük çaptaki casusluk özelliklerinin yanı sıra iyi müşteri desteği bu casusluk yazılımını tamamen farklı kılan şeydir.

Eksileri: Yüz yüze müşteri desteği mevcut değil ancak yardım masası, telefon görüşmeleri ve sohbetler aracılığıyla destek her zaman kullanılabilir durumdadır.

SATIN ALIN

Bu internet çağında yaşamak, her birey için pek çok avantaj ve sonuç olarak vuku bulan bir sürü dezavantaj da ortaya koymaktadır. Akıllı telefonlar, her birimiz için başlıca bir ihtiyaç haline geldi. Yetişkinler veya çocuklar, kendilerine ait nedenlerden ötürü cep telefonu kullanmak zorunlar. Burada internet erişimine sahip akıllı telefonlara rıza göstermekten başka şansı olmayan ebeveynler için endişe söz konusudur.

Aile koruma programı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *